inicio

Krmivá BIOMAR

Predávame krmivo BioMar, kompletný program krmiva pre pstruhy, ktorý obsahuje štartovacie krmivá INICIO a INICIO Plus, výkrmové krmivá EFICO Enviro a EFICO alfa, a pre generačné ryby EFICO Genio. Po viac ako 50 rokoch výskumu vykonávaných na pstruhoch, je BioMar popredný odborník na výživu pstruhov. BioMar využíva tieto poznatky výživy a uchovávania stráviteľnosti suroviny, tieto komponenty produkujú špecifickú konverziu krmiva a rastu. Typy zloženia krmív sú optimalizované podľa konceptu výkonu a zahŕňajú poloplávajúce a potápajúce sa varianty s cieľom pokryť všetky možné chovateľské situácie. Výber voľby správneho krmiva je závislý od spôsobu odchovu a chovu - odchovné žľaby, kanále, zemné rybníky, intenzity chovu a pod.. Zároveň vyrába medikované krmivo AQUAVET.

cenník krmív zašleme na vyžiadanie

Krmivá BIOMAR

 • INICIO Plus G
  je granulované krmivo pre najmladšie ryby, ktoré majú nerovnakú veľkosť, pretože to zabezpečuje, že aj malé ryby sú schopne prijímať potravu. Obsahuje vysoko kvalitné suroviny, vrátane špeciálne upravenú verziu FOCUS Plus s extra nukleotidmi, vitamínmi a iné mikronutrienty stimulujúce imunitný systém ako aj Bactocell® - probiotikum, ktoré znižuje deformácie a úmrtnosti.
 • INICIO Plus
  európske kompletné krmivo číslo jedna so širokou škálou veľkostí peliet. Extrudované peletysú vyrobené z kvalitných surovín, vrátane špeciálne upravené verzie Focus Plus extra nukleotidov, vitamínov a iných mikrožívin na imunitnú stimulácia a tiež obsahujú probiotikum Bactocell ® , má vysokú stráviteľnosť, podporuje dobré zdravie a obsahuje vysoké hladiny fosfolipidov potrebné pre bunkovú membránu a kvalitný fyzický s absenciou prachu čím podporuje čisté a zdravé vodné prostredie.
 • INICIO 917
  alternatívna voľba so stredným obsahom energie na základe kvality surovín ,nutričnej stability obsahu vitamínov, vrátane špeciálne upraveného Plus extra - nukleotidov, vitamínov a ďalších stopových prvkov stimulujúcich imunitný systém a tým podporovať dobré zdravie a rast, s absenciu prachu pre čisté a zdravé vodné prostredie.
 • INICIO 918
  veľmi chutné krmivo pre väčší plôdik s krvnou múčka pre zlepšenie chute, nutričnej stability obsahu vitamínov, vrátane špeciálne upraveného Plus extra - nukleotidov, vitamínov a ďalších stopových prvkov stimulujúcich imunitný systém a tým podporovať dobré zdravie a rast, s absenciu prachu pre čisté a zdravé vodné prostredie.
 • INICIO 702 - alternatívne krmivo pre väčší plôdik v klasickom chove rýb ,dobrá fyzická kvalita, s dobre kalibrovanými rozmermi a absenciou prachu pre čisté a zdravé prostredie pre plôdik, obsahuje krvnú múčku pre zvýšenie chutnosti.
 • EFICO Enviro 921 - Špičková kvalita poloplávajúceho vysokoenergetického krmiva ktoré umožňuje menej skúsenému chovateľovi vizuálne vidieť množstvo nespotrebovaného krmiva. Suroviny vybrané pre vyvážený profil aminokyselín a vysokú stráviteľnosť pre maximálne využitie rybami majú za následok ďalší rast a čistejšie vodu. Obsahuje potrebné hladiny stopových prvkov, vitamínov, esenciálnych mastných kyselín, a ďalších dôležitých mikro-ingrediencií potrebných pre optimálnu kondíciu
  a rast.
 • EFICO Enviro 920 - Špičkové krmivo pre všetky rybochovateľské podmienky, číslo jedna krmivo pre pstruhov v Európe, suroviny vybrané pre vyvážený profil aminokyselín a vysokú stráviteľnosť pre maximálne využitie rybami čo má za následok výbornýí rast a čistejšie vodu. Obsahuje potrebné hladiny stopových prvkov, vitamínov, esenciálnych mastných kyselín,
  a ďalších dôležitých mikro-ingrediencií potrebných pre optimálnu kondíciu a rast. Extrudované krmivo sa odporúča
  pre získanie rýchleho rastu a nízkej miery konverzie. Je optimalizované pre použitie v moderných rybích farmách, vrátane recirkulačných fariem. EFICO Enviro 920 a EFICO Enviro 920 Advance sú podobné vo všetkých nutričných aspektoch,
  ale odlišujú sa v širšom výbere surovín používaných v recepte na EFICO Enviro 920 Advance.
 • EFICO Alpha 790 - Flexibilné riešenie kŕmenie pre viacero podmienok chovu, krmivo so stredne vysokou stráviteľnou energiou, obsahuje kvalitné suroviny zo širokej ponuky dobre testovaných surovín, ktoré poskytujú základné stopové prvky
  a vyvážený profil aminokyselín pre dobrý rast. Výkaly sú pevné, čo je výhodné pre biofiltre a čistotu vody.
 • EFICO Alpha 717 - Stredne energetické krmivo pre maximálny rast, nákladovo efektívne, vysoko stráviteľné ingrediencie počas zníženého prijímaniu potravy niektorých životných etáp a teplých obdobiach. Obsahuje vyvážené aminokyseliny profilu pre efektívny rast na strednej stráviteľné energetickej hladine.
 • EFICO Alpha 756 - alternatívne polo-plávajúce, stredne energetické krmivo, ktoré umožňuje menej skúsenému chovateľovi vizuálne vidieť množstvo nespotrebovaného krmiva. Poskytuje alternatívu vybraných surovín poskytnúť strednej energie.
 • EFICO Alpha 714 - nízko energetická krmivo formulovaný špeciálne pre tradičné rybné hospodárstvo, použitie vybraných surovín poskytuje konzistentné úrovne zdrojov energie pre ryby v prietokových rybníkoch a v hobby farmach s vysokým obsahom bielkovín a strednej energie s cieľom podporiť rast mäsa, štandardné krmivo pre chov pstruhov v zimných mesiacoch a za použitia obvyklých spôsobov hospodárenia.
 • EFICO Genio 991 - Špeciálne krmivo pre vysoko kvalitnú produkciu ikier. Stredná energetická hladina a vysoký obsah stopových živín prispieva k rozvoju veľkých, vysoko kvalitných ikier. Optimalizované stráviteľné energetickej hladiny a profily mastných kyselín a vyššia dostupnosť aminokyselín poskytovať živiny ideálne pre ryby počas tvorby ikier. Obsahuje FOCUS Plus ako štandardné zložka, ktorá poskytuje ďalšie nukleotidy, glukány, vitamíny a ďalšie imunitu stimulujúce mikronutrienty , vysoké hladiny vitamínov A, C, E a zlepšenie vývoja bunkovej membrány, zvyšujú úspech liahnutia, a v konečnom dôsledku majú za následok ikru s vysokou kvalitou žĺtka, aby plôdik mal optimálny vstup do života. polo-plávajúce krmivo vizuálne umožňuje chovateľom vidieť množstvo nespotrebovaného krmiva. Obsahuje Bactocell® *, ktorý podporuje dobrú kondíciu
  a prežitie generačných rýb, obsahuje krill, ktorý stimuluje chuť k jedlu a poskytuje prirodzený astaxantín nevyhnutný pre sfarbenie ikier.

Napíšte nám!

Odpovieme Vám do 24 hodín.

Kontakty

Telefón

+421 903 722 409
+421 905 351 284

Adresa

PaP, s.r.o., Jána Milca 42, 010 01 Žilina

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok, 7:00 - 13:00
Telefonické poradenstvo:
Pondelok - Nedeľa, 7:00 - 20:00

© Copyright 2024; PAP, s.r.o.; Všetky práva vyhradené.